Wyświetl pojedynczy post
St Yabol
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 02.06.2013, 13:53
Adenalix napisał(a):Wyświetl post
Misiek powinien zostawać co trening dłużej i ćwiczyć do znudzenia wprowadzania piłki nogą. Trening regularny i ciężki czyni mistrza.
Trening bez presji związanej z meczem nic nie da, jakiś czy6nnik stresu musi być.


Cytat:
Tobi1906
Walczymy o 6 miejsce!

Dobre w porównaniu do zeszłego sezonu
W rzeczywistości walczymy o 5 miejsce, bo przecież polonia zostanie przesunięta na ostatnie miejsce
Odpowiedz cytując