Adenalix napisał(a):

|
Misiek powinien zostawać co trening dłużej i ćwiczyć do znudzenia wprowadzania piłki nogą. Trening regularny i ciężki czyni mistrza.
|
Trening bez presji związanej z meczem nic nie da, jakiś czy6nnik stresu musi być.
Cytat:
Tobi1906
Walczymy o 6 miejsce!
Dobre w porównaniu do zeszłego sezonu
|
W rzeczywistości walczymy o 5 miejsce, bo przecież polonia zostanie przesunięta na ostatnie miejsce