Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 02.06.2013, 12:47
Tyle lat w Wiśle, od piłkarza po trenera.
Nie ma chyba lepszej ścieżki kariery i życiowej. Połączenie pasji i pracy.

Wszystkiego najlepszego Trenerze!

Mam nadzieję że znajdzie się miejsce wśród pracowników klubu dla Pana.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując