_ukoL napisał(a):

|
Najgorsze to jest to, że te pieniądze wydane w markecie raz na zawsze znikają z Polski.
|
a co Cię obchodzi gdzie te pieniądze idą? To nie są Twoje pieniądze, tylko prywatny kapitał, a każdy ze swoim może robić co chce. Ważne jest że:
1. te złe markety zatrudniają dziesiątki tysięcy osób, które mają pensję i płacą podatki w Polsce. Zarobione pieniądze wydają, dają zarobić innym, tworzą miejsca pracy, płacą podatki itd. KÓŁKO
2. Sprzedają Polskie produkty, więc ich producenci zarabiają, przez co tworzą miejsca pracy. Zarobione pieniądze wydają, dają zarobić innym, tworzą miejsca pracy, płacą podatki itd. KÓŁKO
i ta cała kasa zostaje w Polsce.
a że zyski transferują? I co z tego? Obchodzi to tylko pisowską mafię, która chciałaby na tej kasie położyć swoje łapy.