Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
cancer
Senior Member
Od: 07.2011
Skąd: Paraguay
Offline
#
3352
02.06.2013, 07:48
http://maillotfoot10.11.over-blog.co...117735005.html
Taka Marsylia to chyba ma wtyki w Adidasie, bo co sezon mają jakieś genialne koszulki... Jak oni to robią?
cancer
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do cancer
Znajdź inne posty napisane przez cancer