Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15316
Stary 02.06.2013, 03:27
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Piotr Brożek: "Czy chciałbym zagrać w Wiśle? Głupie pytanie(...)" - nie chcę czytać dalej, ale mam nadzieję, że odpowiedział dalej - "(...), bo niemożliwym jest by ktokolwiek mnie, z moją formą i brakiem umiejętności w chwili obecnej widział w Wiśle(...)"
Powiedz to Burlidze
Odpowiedz cytując