|
Socios Wisła Kraków
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja
Offline
|
|
bonawentura napisał(a): 
|
Piotr Brożek: "Czy chciałbym zagrać w Wiśle? Głupie pytanie(...)" - nie chcę czytać dalej, ale mam nadzieję, że odpowiedział dalej - "(...), bo niemożliwym jest by ktokolwiek mnie, z moją formą i brakiem umiejętności w chwili obecnej widział w Wiśle(...)"
|
Powiedz to Burlidze 
|
|