seyab napisał(a):

|
Ostatnie posty w tym temacie (szczególnie Dariooka i kota) powinno się wydrukować i przykleić do biurka włodarzy Wisły. Dlaczego podstawowe zasady biznesu związanego z piłką nożna z łatwością potrafią zrozumieć kibice, a nie ludzie, co podejmują decyzje w klubie?
|
Taaa.. oczywiście bo oni wiedzą jak to wszystko wyglądało od środka... mityczni Holendrzy ta... a temat przytulania grubych "prowizji" przez Staszka? Nikt z was nie był w środku i nie wie co się stało tak naprawdę, że po chwilowym rządzie Basałaja nagle zrobił się problem z kasą.
UJa wiecie a s dogmaty wygłaszacie, jakbyście napisali: WYDAJE MI SIĘ ŻE... ale nie znawcy tematu i własnych przemyśleń przy kieliszku z funflami, który to lepszą bajkę mającą rękę i nogi wymyśli,,,
nic się nie zmienia od LAT na tym forum, tak samo jak Cupiał nigdy się nie zmieni tak samo wy się nie zmienicie i będziecie wypisywać te herezje, które średnio ogarniętego kibica do szału doprowadzają...
