Wyświetl pojedynczy post
BiałaGwiazda
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1093
Stary 01.06.2013, 23:07
http://www.2x45.com.pl/aktualnosci/1...go-biznesmena/

Wiem,że to może trochę nie na temat Wisły,ale w tym artykule pokazana jest obecna sytuacja z właścicielem w Steaule Bukareszt. Dużo czasami na forum pada stwierdzeń,że powinniśmy brac przykład m.in ze Steauy,ale życie pokazuje że i tam nie jest tak różowo.Kibice zarzucają Becaliemu że zmieniał trenera po 5-6 razy w roku,brak długofalowych inwestycji czy budowy centrum szkolenia młodzieży.Od razu skojarzyłem sobie to z niektórymi polskimi właścicielami,np Wojciechowskim czy Cupiałem. Inną jeszcze sprawą jest jeszcze,że obecnie Steaua wystawiona jest na sprzedaż za 150 mln euro,więc patrząc na to że Cupiał oczekuje (podobno) za Wisłe ok. 20 mln euro,to wydaje się byc to niewygórowaną ceną.
Odpowiedz cytując