La Furia Dell' Est napisał(a):

No pewnie...sam taki mam...generalnie splacam duzo wiecej, ale mam pewność,ze sie wyrobię
|
Właśnie... więcej... czy jak bierzemy kredyt na 2/3 lata warto brać ze stałą ratą?
Czy stała rata ma sens przy kredytach na dużo lat?