Wyświetl pojedynczy post
Adenalix
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 01.06.2013, 21:30
Baala napisał(a):Wyświetl post
Ale posucha w tym temacie, a mecz jutro.

Mój skład:
-------------Miśkiewicz
Stolarski---Uryga--Głowacki---Bunoza
------------Chrapek---Wilk
Sarki-----------Buras-----------Małecki
----------------Genkov

Uzasadnienie: Bramka wiadomo, niech już Miśkiewicz cwiczy gre nogami na przyszły sezon na żywym organiźmie jakim jest mecz.
Obrona: licze na dwóch młodych (nie wiem czy Stolarski jeszcze na młodzieżowej kadrze czy juz nie) Głowacki za Chaveza by jakaś komunikacja była i Bunoza niech juz gra na tej lewej bo ma najlepszą lewą nogę wśród obrońców.
Pomoc: tradycyjna bo lepszych nie ma dostępnych z jedną zmianą. Kiedy jak nie teraz w takim meczu dać szanse od początku Burasowi. Jest jednym z lepszych w naszym zespole ME. Więc niech gra zamiast gumożujca lub Boguskiego. Jestem ciekawy co pokaże na tle zawodnikow z pierwszego składu.
Misiek powinien zostawać co trening dłużej i ćwiczyć do znudzenia wprowadzania piłki nogą. Trening regularny i ciężki czyni mistrza. Najsłabszym obrońcą na dzień dzisiejszy jest Łukasz Burliga. Piłkarsko wygląda przesłabo Nie samym charakterem i faktem, że jest się "młodym" Wiślakiem zdobywa się pierwszy plac. Buras jest zawodnikiem, o którym najmniej słychać w naszej kadrze więc prawie nikt nie wie jak mu idzie. Wyróżniał się u Gumiorów, później miał operacje i gra w ME. Czy się nadaje na ekstraklasę z marszu? Odpowiedź jest taka sama jak na pytanie czy ktoś mu jutro da szansę: WĄTPIĘ. Proszę tylko nie Cwetan "Człap Człap" Genkov. Wolę drewnianego,a cz charakternego Sikora. Obaj mają szanse na strzelenie gola bliskie zeru, a Sikor przynajmniej się spoci.
Szansę na drugą wygraną z rzędu upatruje w fakcie, iż Smuda będzie siedział na trybunach, więc pierwszy etap selekcji do składu na przyszły sezon już się zaczął.
Do what you mean and mean what you do.
Odpowiedz cytując