Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#394
Stary 01.06.2013, 19:30
OK, no to mimo wszystko trzymam kciuka za Brzesko Jednak to zespół z Małopolski A do tego można utrzeć nosa tej Warcie, którą tak kilka lat temu niektórzy optymiści nawet w ekstraklasie widzieli, po wejściu do niej "pięknej Pani prezes".
Odpowiedz cytując