Wyświetl pojedynczy post
jaro1985r
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 01.06.2013, 19:11
W sytuacji gdzie drużyny zajmują 2-3 miejsce nie liczy się różnica bramek tylko jest rozgrywany baraż. Taki wyjątek. Ciekawa jest również sytuacja na dole, Okocimski bezpośrednio zagra z Warta o utrzymanie w lidze !
Ostatnio edytowane przez jaro1985r : 01.06.2013 o godz. 19:13.
Odpowiedz cytując