|
W sytuacji gdzie drużyny zajmują 2-3 miejsce nie liczy się różnica bramek tylko jest rozgrywany baraż. Taki wyjątek. Ciekawa jest również sytuacja na dole, Okocimski bezpośrednio zagra z Warta o utrzymanie w lidze !
Ostatnio edytowane przez jaro1985r : 01.06.2013 o godz. 19:13.
|