Temat
:
I Liga - temat zbiorczy.
Wyświetl pojedynczy post
noWISjusz
Member
Od: 09.2003
Skąd: KRAKÓW
Offline
#
384
01.06.2013, 19:06
Jeśli w ostatniej kolejce garbate nosy wygraja to Niecieczy i Zawiszy wystarczą remisy do awansu?
noWISjusz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do noWISjusz
Znajdź inne posty napisane przez noWISjusz