|
Termalica remis, Zetka wygrana (ale remis też ujdzie) i jest tak jak powinno być już dzisiaj (chociaż w normalnych warunkach nie spodziewałbym się raczej wygranej kur.ew w Legnicy)
Dokładnie, ja nie wiem skąd wy wzięliście ten baraż...
Ostatnio edytowane przez Krav : 01.06.2013 o godz. 19:07.
„Wiślaku - nie pytaj, co Wisła dała Tobie, pytaj, co Ty dałeś Wiśle”
|