Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22831
Stary 01.06.2013, 19:02
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Krótko bo nie chce mi się długo tłumaczyć prostych spraw. Skoro Twoja znajoma chce pracowac w niedzielę, to niech założy dzialalnośc gospodarcza otworzy sklep, w którym bedziesz jednym (z pewnie niewielu) z klientów.

Zadaj tez takie pytanie w Niemczech , podczas sjesty np. w Hiszpanii, Włoszech czy Grecji, że chcesz dokonać zakupów w godz. np. miedzy 12 -14 a tu sklepy pozamykane . A Ty chcesz i Twoja znajoma tez chce
Złote rady PISowców. Jak macie podobne rady w innych działach gospodarki i takie sposoby na kryzys to już teraz strach się bać .
W Niemczech sobie moga zamykać sklepy bo społeczeństwo jest na tyle bogate ,że ich na to stać . Ty ze swoimi złotymi radami chcesz pracownice hipermarketu w najlepszym wypadku pozbawić 1/6 pensji ,w najgorszym w wyniku redukcji zatrudnienia zwolnić ją z pracy. Masz jeszcze jakieś genialne pomysły na gospodarke ?