Konrad. napisał(a):

Skąd w was katolikach takie lewackie poglądy?
Moja znajoma chce pracować w niedzielę. Ja chce kupować w niedzielę. Dlaczego naszej dwójce chcecie tego zabronić? Dlaczego lepiej od nas dwóch wiecie co jest dla nas lepsze?
Dwa, dlaczego handel na stacjach ma być w niedzielę dozwolony? Dlaczego nie chcesz uszczęśliwić kobiet pracujących na stacjach w tychże dniach? W czym są gorsze od kobiet z galerii handlowych?
|
Krótko bo nie chce mi się długo tłumaczyć prostych spraw. Skoro Twoja znajoma chce pracowac w niedzielę, to niech założy dzialalnośc gospodarcza otworzy sklep, w którym bedziesz jednym (z pewnie niewielu) z klientów.
Zadaj tez takie pytanie w Niemczech , podczas sjesty np. w Hiszpanii, Włoszech czy Grecji, że chcesz dokonać zakupów w godz. np. miedzy 12 -14 a tu sklepy pozamykane

. A Ty chcesz i Twoja znajoma tez chce
