Wyświetl pojedynczy post
Gucio25
Forumowy Di Caprio
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#372
Stary 01.06.2013, 18:28
ależ emocje, łuhuu

a teraz obliczenia, uprzedzając dyskusje i pytania:

w przypadku kiedy tyle samo pkt maja Zawisza, Nieciecza i Cracovia wyglada to tak:
1. Zawisza 7pkt
2. Cracovia 6pkt
3. Nieciecza 4pkt,

wiec Nieciecza moze zremisowac, ale tylko wtedy kiedy Zawisza nie zremisuje (założenie, że Cracovia wygrywa).
bo kiedy Nieciecza zremisuje, a Zawisza wygra, to tabelka jest taka:
1. Nieciecza 3pkt 3-2
2. Cracovia 3pkt 2-3

w przypadku kiedy tyle samo punktow ma Zawisza, Nieciecza i Flota to tabelka jest taka:
1. Zawisza 8pkt 7-3
2. Nieciecza 4pkt 5-2 (+1 mecz)
3. Flota 1pkt 2-9 (+1 mecz)

no i jeszcze przypadek, kiedy Zawisza remisuje lub wygrywa i awansuje, Cracovia nie wygrywa i o drugie miejsce rywalizuje Nieciecza z Flotą w bezpośrednim meczu, ale tutaj Flota musi wygrać 5 bramkami.
Odpowiedz cytując