Wyświetl pojedynczy post
hunter
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#364
Stary 01.06.2013, 18:12
Można o nich pisać naprawdę wiele, ale ani Nieciecza ani Zawisza się dzisiaj przecież nie podłożyli. Przede wszystkim Nieciecza straciła bramkę w naprawdę niesamowicie pechowy sposób, którego nie da się wyreżyserować. Do tego boisko było absolutnie przeciw jakimkolwiek wałkom.

Flota rozdaje karty w ostatniej kolejce, chociaż ma też matematyczne szanse na awans,
Odpowiedz cytując