Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15315
Stary 01.06.2013, 17:25
Piotr Brożek: "Czy chciałbym zagrać w Wiśle? Głupie pytanie(...)" - nie chcę czytać dalej, ale mam nadzieję, że odpowiedział dalej - "(...), bo niemożliwym jest by ktokolwiek mnie, z moją formą i brakiem umiejętności w chwili obecnej widział w Wiśle(...)"
RAZEM WYPEŁNIJMY STADION PRZY REYMONTA !!! RAZEM BUDUJMY WIELKĄ WISŁĘ !!!
Odpowiedz cytując