|
Piotr Brożek: "Czy chciałbym zagrać w Wiśle? Głupie pytanie(...)" - nie chcę czytać dalej, ale mam nadzieję, że odpowiedział dalej - "(...), bo niemożliwym jest by ktokolwiek mnie, z moją formą i brakiem umiejętności w chwili obecnej widział w Wiśle(...)"
RAZEM WYPEŁNIJMY STADION PRZY REYMONTA !!! RAZEM BUDUJMY WIELKĄ WISŁĘ !!!
|