piter116 napisał(a):

|
Bardzo dobra wiadomość. Gra Śląska jest strasznie uzależniona od Mili i ciężko byłoby sobie wyobrazić WKS bez niego.
|
Bardzo fajnie się zachował - pomimo tego, że dużo wskazywało na to, że nie będzie już piłkarzem Śląska nie stroił fochów i na boisku dawał z siebie tyle ile mógł, pełny profesjonalizm. Zarząd też w końcu poszedł po rozum do głowy bo bez Mili Śląsk mógłby wylądować w nieciekawych rejonach tabeli. Podpisanie nowego kontraktu z Milą może oznaczać też, że miasto doszło w końcu do porozumienia z Solorzem w sprawie finansowania drużyny.
mitmichael napisał(a):

|
Kolejne jaja, Polonia nie dostanie kasy za miejsce w tabeli na koniec sezonu wis.la/ybqfq
|
No to akurat normalna sprawa. Tylko Królowi chyba też nie uda się przytulić tej kasy - ma do spłacenia Wojciechowskiego (1 mln złotych), Urząd Skarbowy, ZUS, firmę ochroniarską itp. Jak coś zostanie, to na końcu kolejki są piłkarze