Wyświetl pojedynczy post
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8504
Stary 01.06.2013, 16:41
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Jest tylko jeden problem - za darmo lepszego LO raczej nie ściągniemy. Ja to widzę tak:
- albo na lewej stronie będzie grał Piotrek Brożek, albo Łukasz Burliga. Wybór wydaje mi się oczywisty.

W wynalazki Bednarza nie wierzę...
Myślę ,że w takim przypadku wybór jest oczywisty ale jednak każdy liczy na coś więcej jednak gdyby rzeczywiście transfer jakiegoś młodego ambitnego lewego obrońcy był niemożliwy to wolę już ściągnięcia Pietii niż pozostawania na kolejny sezon bez nominalnego lewego obrońcy . Zawsze jest szansa ,że Smuda przekona go do większego wysiłku na boisku jednak od razu tworzy się kolejne pytanie : przecież Smuda nigdy nie był przekonany do Piotrka na lewej obronie i wielokrotnie mówił że to nie jest pozycja dla Niego więc czy Franek zechce Brożka na lewą obronę ? Szczerze wątpię .
Odpowiedz cytując