AS82 napisał(a):

Widzisz Drozd słuchaj kolegi zamiast znów obrażać wszystkich dookoła , co prawda PIS objęło prowadzenie w sondażach ale na ostatniej prostej trzeba uważać żeby Kaczyński , Pawłowicz czy inny Macierewicz znowu nie wyskoczyli jak Filip z konopii i obrazili w kampanii wyborczej pół Polski
|
Ale właśnie o tym pisałem powyżej
Zmiana tematu - teraz ponarzekajmy na Drozda - zamiast na rekordowe długi, bezrobocie i idiotów co przez 6 lat nie potrafią zrealizować ani 1 punktu wyborczego.