AS82 napisał(a):

co prawda PIS objęło prowadzenie w sondażach ale na ostatniej prostej trzeba uważać żeby Kaczyński , Pawłowicz czy inny Macierewicz znowu nie wyskoczyli jak Filip z konopii i obrazili w kampanii wyborczej pół Polski
|
Ja bym sie na Twoim miejscu kompletnie nie obawiał o wynik wyborów.
http://fakty.interia.pl/polska/news-...zar,nId,973181
http://m.interia.pl/fakty/news,nId,973069
Można śmiało zakładać, ze wyniki wyborów na kilkanaście lat naprzód już znamy