Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#519
Stary 01.06.2013, 13:53
AYALA napisał(a):Wyświetl post
Smuda powiedział że chce budować silną Wisłe na młodych zawodnikach, problem w tym że za talenty w naszym kraju są kosmiczne ceny i zazwyczaj młodzi zdolni wyjeżdząją zagranice np Stępiński czy na poczatku roku Milik. Nasz scouting sami widzicie jak działa, do tego brak akademii... więc skąd brać te talenty ?
Piotrek Brozek jest wolny. Paweł pewnie niedługo też.
Przecież oni są ustawicznymi młodymi talentami.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując