Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#518
Stary 01.06.2013, 13:32
AYALA napisał(a):Wyświetl post
Smuda powiedział że chce budować silną Wisłe na młodych zawodnikach, problem w tym że za talenty w naszym kraju są kosmiczne ceny i zazwyczaj młodzi zdolni wyjeżdząją zagranice np Stępiński czy na poczatku roku Milik. Nasz scouting sami widzicie jak działa, do tego brak akademii... więc skąd brać te talenty ?
One są już w naszym składzie...
Odpowiedz cytując