Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62998
Stary 01.06.2013, 12:49
arti napisał(a):Wyświetl post
Nie do końca się z Tobą zgodzę.
Piast ma realne i zbilansowane 17,5 mln i piłkarzy na poziomie tego budżetu, którzy mają płacone co do dnia i co do grosza. Więc goście będą zapier.. i pilnować jak potrafią żeby nie stracić tej nieczęstej dziś stabilizacji. Bo tak naprawdę więcej oferują na dziś tylko 3 kluby: L, Amica i ZL.
Z kolei Ruch może ma tyle samo, ale po stronie kosztów... Nie zapłacili premii za 2012, a może i wcześniej, ma co roku paromilionową stratę zasypywaną dodrukiem akcji jak się nie da już nic wymyślić.
Inną stroną medalu jest oczywiście to, że miasto Chorzów zapewne nie dorzuca do Ruchu 7 czy 12 baniek rocznie i ciężko spiąć im budżet.
Zbilansowany budżet i próba wyciśnięcia z niego sportowego maksimum to jeden z pierwszych kroków do normalności.
I tak na marginesie jeszcze apeluję żeby co poniektórzy przestali się napinać i traktować może na ten moment biedniejsze i mniej renomowane zespoły z góry. Nasze względne prosperity jest chwilowe i oparte tylko i wyłącznie na pieniądzach BC i może prysnąć niemalże w jednej chwili.
Zgoda. Chodzi mi tylko o to, że Piast to jest drużyna robiona na styk. Wiadomo, że robią wszystko jak na swoje możliwości ale wystarczy, że coś się nie uda w okresie przygotowawczym albo Podgórski połamie się na pół roku i żegnają się z Ekstraklasą. Dodam, że dotyczy to większości drużyn Ekstraklasy w tym również obecnej Wisły.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując