Wyświetl pojedynczy post
Kryniu
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 01.06.2013, 12:34
Długo oczekiwane spotkanie. Pieprzony sezon w końcu się skończy. Ostatnie spotkanie pod wodzą Kulawika. W sumie jeśli nawet przegramy to mamy sporo plusów, odetchniemy od tego wszystkiego.
Odpowiedz cytując