Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Kole Jorz
Member
Od: 02.2013
Skąd: Poznań
Offline
#
23843
01.06.2013, 12:27
Nie no, Polonia (klub) dostanie. Inna sprawa, że piłkarze nie zobaczą z tego ani grosza.
Kole Jorz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kole Jorz
Znajdź inne posty napisane przez Kole Jorz