Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 01.06.2013, 11:45
Pożegnajmy jutro godnie Kosę.
Dla Jaliensa i Ilieva też niech się mimo wszystko znajdzie ciepłe słowo w tym ostatnim meczu.
A co do samego meczu... o czym tu pisać?
Odpowiedz cytując