Temat
:
[30 kolejka] WISŁA Kraków - Zagłębie Lubin, niedziela godz. 16:00
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
#
5
01.06.2013, 11:45
Pożegnajmy jutro godnie Kosę.
Dla Jaliensa i Ilieva też niech się mimo wszystko znajdzie ciepłe słowo w tym ostatnim meczu.
A co do samego meczu... o czym tu pisać?
arti