Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 01.06.2013, 11:41
Ostatnio jak przegralismy w Lubinie to Zagłebie było mocne ale w tym momencie sa bardzo slabi od paru spotkan wiec mozna to w koncu wykorzystac - trzeba wziac odwet i wygrac.
Odpowiedz cytując