Wyświetl pojedynczy post
Baala
Senior Member
 
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 01.06.2013, 11:35
Ale posucha w tym temacie, a mecz jutro.

Mój skład:
-------------Miśkiewicz
Stolarski---Uryga--Głowacki---Bunoza
------------Chrapek---Wilk
Sarki-----------Buras-----------Małecki
----------------Genkov

Uzasadnienie: Bramka wiadomo, niech już Miśkiewicz cwiczy gre nogami na przyszły sezon na żywym organiźmie jakim jest mecz.
Obrona: licze na dwóch młodych (nie wiem czy Stolarski jeszcze na młodzieżowej kadrze czy juz nie) Głowacki za Chaveza by jakaś komunikacja była i Bunoza niech juz gra na tej lewej bo ma najlepszą lewą nogę wśród obrońców.
Pomoc: tradycyjna bo lepszych nie ma dostępnych z jedną zmianą. Kiedy jak nie teraz w takim meczu dać szanse od początku Burasowi. Jest jednym z lepszych w naszym zespole ME. Więc niech gra zamiast gumożujca lub Boguskiego. Jestem ciekawy co pokaże na tle zawodnikow z pierwszego składu.
Odpowiedz cytując