|
1. Chodzi o to ,żeby ludzie w niedziele poszli z nudów do Kościoła jak wszystko będzie pozamykane ,czyli o to żeby taca była cięższa.
2. Jakby nie chodziło o Kościół ,to czemu naprzykład nie zaproponowali wolnej środy albo soboty ?
3. Co z innymi pracownikami , oni nie mają rodzin ?
4. Jak się tak troszcycie o los pracowników hipermarketów , to uchwalcie w prawie pracy dodatki za pracę w niedziele ,żeby pracownik mógł więcej zarobić a nie róbcie czegoś odwrotnego ,zeby zarobił mniej lub stracił w ogóle prace.
|