Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
piter116
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23841
Stary 01.06.2013, 09:58
dulli78 napisał(a):Wyświetl post
Sebastian Mila podpisał nowy 3 - letni kontrakt ze Śląskiem Wrocław
http://www.slaskwroclaw.pl/10310741.dhtml
Bardzo dobra wiadomość. Gra Śląska jest strasznie uzależniona od Mili i ciężko byłoby sobie wyobrazić WKS bez niego.
Odpowiedz cytując