wiertar napisał(a):

paweł Brozek za 100 tyś to tutaj grać nie przyjdzie, to jest pewne w hiszpanie zarabia pewnie 600-700 tyś. no chyba ze ze tonący chwyci się brzytwy i nikt inny go nie bedzie chciał.
jak dla mnie jeden i drugi Brozek nie są juz wcale potrzebni, obydwoje zblazowani i wygrani, do tego wiecznie im coś nie pasowało
|
Tyle to połowa pilkarzy Primera Division nie zarabia a co dopiero Brozek grajacy w 2 lidze no chyba, ze rocznie to sie zgodze