Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8497
Stary 01.06.2013, 07:21
wiertar napisał(a):Wyświetl post
paweł Brozek za 100 tyś to tutaj grać nie przyjdzie, to jest pewne w hiszpanie zarabia pewnie 600-700 tyś. no chyba ze ze tonący chwyci się brzytwy i nikt inny go nie bedzie chciał.

jak dla mnie jeden i drugi Brozek nie są juz wcale potrzebni, obydwoje zblazowani i wygrani, do tego wiecznie im coś nie pasowało
Tyle to połowa pilkarzy Primera Division nie zarabia a co dopiero Brozek grajacy w 2 lidze no chyba, ze rocznie to sie zgodze
Odpowiedz cytując