seba_109 napisał(a):

Oglądałeś ostatni mecz Termalici z Zawiszą? Gość ewidentnie nie jest jeszcze gotowy na grę w Ekstraklasie pod względem mentalnym. W meczu z Zawiszą, wiadomo jak ważnym dla obu klubów, po prostu się spalił i popełniał proste błędy. Niektóre spokojnie mogły się skończyć bramkami dla zespołu z Bydgoszczy. Dopóki taki Czerwiński mentalnie nie będzie przygotowany, to z czym do Wisły...