Wyświetl pojedynczy post
Tominho
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62987
Stary 31.05.2013, 23:54
seba_109 napisał(a):Wyświetl post
Boziu niech on od nowego sezonu u nas zagra (zgrany z Nalepą) http://www.90minut.pl/wystepy.php?id=11680&id_sezon=81
Oglądałeś ostatni mecz Termalici z Zawiszą? Gość ewidentnie nie jest jeszcze gotowy na grę w Ekstraklasie pod względem mentalnym. W meczu z Zawiszą, wiadomo jak ważnym dla obu klubów, po prostu się spalił i popełniał proste błędy. Niektóre spokojnie mogły się skończyć bramkami dla zespołu z Bydgoszczy. Dopóki taki Czerwiński mentalnie nie będzie przygotowany, to z czym do Wisły...
Odpowiedz cytując