emj10 napisał(a):

Jak widać każdy ma swojego mistrza 
Przykładowo ja robię splita z 3 trenignami w tygodniu. Tak wygląda mój dzień z plecami.
Każde ćwiczenie 3x serie 12,10,8 i seria siłowa.
4x MC
4x wiosła dwurącz
4x wiosła jednorącz
4x wyciskanie sztangietek zza głowy
4x arnoldki
4x unoszenie sztangietek przód
4x unoszenie sztangietek bok
4x unoszenie sztangietek do brody
|
Podciąganie bym dorzucił. Absolutny król na plecy
