emj10 napisał(a):

Może to uczeń Jana Łuki? 
Też wydaje mi się, że to wszystko jest mało wiarygodne. Wiadomo, że prosi robią różne cuda, ale dla normalnych ludzi, którzy zaczynają zabawę, bądź siedzą tam od kilku lat robiąc jakieś tam postępy (np. wyciskają na klatkę 130 kg, gdy zaczynali od 70 kg). Zrobienie 15 serii na klatkę na jednym treningu to hardcore nie mówiąc już o plecach, gdzie od katowaniu MC, czy przysiadów czasem odechciewa się wszystkiego.
|
15 serii na klatke...

Czlowieku...130 na klatke to ja 100 lat temu wyciskałem. Robie spokojnie po 20 serii - teraz akurat po 2 razy na tydzien. Osobie poczatkujacej wrzuca sie LEKKIE cwiczenia i wrzuca sie ich WIELE aby miesien PRZYZWYCZAIL sie do pracy. 42 serie - ale czy 42 serie ktore rozpisalem temu mlodemu chlopakowi rownaloby sie np 42 takim seriom:
5xwyciskanie na klate skos metoda rampy
5xwyciskanie metoda rampy
5xpompki na poreczach max
5xwyciskanie sztangielek na skosie
5xprzenoszenie zza glowy
5xpodciaganie max
5xmc
5xwioslowanie
5xpodciaganie konca sztangi do klatki
czy widzicie roznice miedzy tymi dwoma treningami?

i cwiczeniami jakie zostaly tam wrzucone i tutaj?
P.S Jan Łuka mistrz
