Nie umarł. I podziekowal za swietny trening. Trudno Ci widze zrozumiec ze miesnie musza pracowac od samego poczatku, konsultowalem ten plan z czlowiekiem ktory trenuje 44 lata, identyczny rozpisalem u Dariusza Karpinskiego na egzaminie. Robil chlopak to malymi ciezarami, nie ze 12 to bylo ostatnie. Szkoda czasu na dyskusje. 42 serie z czego - 12 na plecy, 6 na klatke, 6 na biceps, 6 na barki, 6 na triceps i 6 na nogi. No masakra po prostu. Zwlaszcza ze wszystkie lekkie -bez mc, przysiadow, wyciskania na barki itp

- z czego 3 serie na gore plecow, 3 serie na dol, 3 serie na bok, i jedno na srodek - 3 serie klatki na gore i srodek, 3 serie na calosc(SZTANGIELKAMI), 3 serie na srodek barkow, 3 serie na tyl - widze ze Ty tego nie widzisz, ze nie masz 6 miesni, a bark nie sklada sie z 1 miesnia tylko z kilku. Dobranoc
