Wyświetl pojedynczy post
Tominho
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 31.05.2013, 21:39
Ja uważam, że ważnymi postaciami w tym nowym zespole będą asystenci jakich dobierze sobie Smuda. Jeśli będą to Frankowski i Szymkowiak, to będę bardzo zadowolony. Obaj mają sporą wiedzę na temat polskiego futbolu, a zarazem mogą być autorytetami dla tych młodych, co to mają tworzyć nową Wisłę. Franek i Szymek to też osoby z charyzmą i doświadczeniem w pracy z młodzieżą (mają przecież własną akademię). Mam nadzieję, że będą mieli także wpływ na niektóre decyzje pierwszego trenera (w sensie doradzanie mu w niektórych sprawach) i nie pozwolą, aby jakieś błędy były nagminnie popełniane przez Franza (np. zmiany w trakcie meczu hehe)
Odpowiedz cytując