Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22800
Stary 31.05.2013, 20:10
BBudowniczy- to samo przyszło mi na myśl gdy czytam wypowiedzi AS82- czyżby jakiś uraz do Kościoła

Widzę, że najbardziej obeznane w realiach Kościoła są osoby które do niego nie chodzą, nie dają na tacę a pierwsze zabierają głos w tej sprawie

AS82 napisał(a):Wyświetl post
a chłopcy w czarnych sukienkach nie powodują u Ciebie śmiechu ? Pozatym co oni tam zamknieci ze soba po tych seminariach robią to pewnie Sodoma i Gomora...
Mogłeś pójść na księdza jak tak bardzo chcesz wiedzieć Uśmiech to wywołujesz u mnie, ale Ty swoimi wpisami Poziom gimnazjalisty ...
Ostatnio edytowane przez heoij : 31.05.2013 o godz. 20:19.