BBudowniczy- to samo przyszło mi na myśl gdy czytam wypowiedzi AS82- czyżby jakiś uraz do Kościoła
Widzę, że najbardziej obeznane w realiach Kościoła są osoby które do niego nie chodzą, nie dają na tacę a pierwsze zabierają głos w tej sprawie
AS82 napisał(a):

a chłopcy w czarnych sukienkach nie powodują u Ciebie śmiechu ? Pozatym co oni tam zamknieci ze soba po tych seminariach robią to pewnie Sodoma i Gomora...
|
Mogłeś pójść na księdza jak tak bardzo chcesz wiedzieć

Uśmiech to wywołujesz u mnie, ale Ty swoimi wpisami

Poziom gimnazjalisty ...