WISŁAZWE napisał(a):

|
Czytałeś wywiad ze Smudą w ogóle? Czy tak tylko sobie posta jebnąłeś żeby zaistnieć?
|
Zgadzam się z WISŁAZWE. Smuda nie mówi o żadnych mistrzostwach... Mówi tylko o tym że Wisła ma być eksportowa czyli będziemy eksportować młode talenty na całą Europę...
