To co za różnica wtedy, czy będzie ich trenował Kulawik czy Smuda czy ktokolwiek inny?
Ja się tak zastanawiam... Jak Smuda chuja zrobił z reprezentacją, to czy jakby dzisiaj ogłosili, że trenerem Wisły będzie Benhakeer to jakie byłyby tutaj reakcje na forum...
Bronex napisał(a):

|
Decyzja o zatrudnieniu Smudy ,a wcześniej Zdzisława Kapki pokazuje ,że Cupiał pisze kolejne rozdziały pod tytułem "Moje ostatnie lata w Wiśle Kraków".
|
słyszę to już od 2004 roku...
dziś mamy 20
13