Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#469
Stary 31.05.2013, 18:38
gooro33 napisał(a):Wyświetl post
Jak spadniemy tak jak polecieli Niemcy w 2 bunders, to Franek sie obudzi i powie ,, nie wiedzialem ze mam trenowac takich kiepskich pilkarzy''
To co za różnica wtedy, czy będzie ich trenował Kulawik czy Smuda czy ktokolwiek inny?

Ja się tak zastanawiam... Jak Smuda chuja zrobił z reprezentacją, to czy jakby dzisiaj ogłosili, że trenerem Wisły będzie Benhakeer to jakie byłyby tutaj reakcje na forum...

Bronex napisał(a):Wyświetl post
Decyzja o zatrudnieniu Smudy ,a wcześniej Zdzisława Kapki pokazuje ,że Cupiał pisze kolejne rozdziały pod tytułem "Moje ostatnie lata w Wiśle Kraków".
słyszę to już od 2004 roku...

dziś mamy 2013
Ostatnio edytowane przez palikot : 31.05.2013 o godz. 19:00.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując