Temat może się przydać
Jestem początkujący, ćwiczę regularnie od około 2 miesięcy, jadę FBW 3x w tygodniu. Cel - 75-80kg, obecnie jestem na 71 kg. Aktualnie robię po 2 ćwiczenia po 3 serie (8-12 powtórzeń) na duże partie oraz po 1 ćwiczeniu na małe partie w cyklu wtorek-czwartek-sobota. Wychodzi około 1h 40 min ćwiczeń, w spokojnym tempie. Optymalnie?
Brzuch - prawda, że mięśnie brzucha są właściwie nie do zajechania?
Edit:
Nie zauwazyłem postu Kocura ani tamtego tematu, jak mod chce niech przeniesie
