Wyświetl pojedynczy post
Baala
Senior Member
 
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#458
Stary 31.05.2013, 17:23
Bieda. To już nie chodzi o samego Smudę, bo jak na Polskie warunki jest to trener wystarczający.

Tu chodzi o to że cała polityka klubu na przyszłe lata opiera sie na Cupiałowskim: "...a h*j niech będzie ten Smuda"

Klub rzekomo ma iść polityką nowej młodej Wisły. To w takim razie na jakiej podstawie zatrudnią Smudę? Przeciez on jest znany z piłowania żelaznej jedenastki.
Dobranie Smudy ma tylko jeden aspekt. Prywatne kontakty z Cupiałem. Jeżeli na tym ma sie opierać działanie klubu to to może nawet się udać na jeden sezon ale przyszłości długoterminowej nam nie zapewni żadnej.
Ostatnio edytowane przez Baala : 31.05.2013 o godz. 17:25.
Odpowiedz cytując