stalsanok1946 napisał(a):

|
z tego co pamiętam parę miesięcy temu przedłużył kontrakt o kolejne 2 lata, a teraz rozwiązują?
|
To prawda, ale tamte umowy automatycznie się prolongowały na podstawie wcześniejszych klauzul.
http://www.90minut.pl/news/210/news2...zedluzone.html