Wyświetl pojedynczy post
Watts
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62980
Stary 31.05.2013, 17:08
stalsanok1946 napisał(a):Wyświetl post
z tego co pamiętam parę miesięcy temu przedłużył kontrakt o kolejne 2 lata, a teraz rozwiązują?
To prawda, ale tamte umowy automatycznie się prolongowały na podstawie wcześniejszych klauzul.

http://www.90minut.pl/news/210/news2...zedluzone.html
Ostatnio edytowane przez Watts : 31.05.2013 o godz. 17:36.
Odpowiedz cytując