Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Kole Jorz
Member
 
Od: 02.2013
Skąd: Poznań

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23838
Stary 31.05.2013, 16:35
Kosecki to świetny piłkarz, wyprzedzający naszą ligę o lata świetlne! Jestem pewien, że gdyby tylko jego "gwiżdżący" tatuś szybko dostał obywatelstwo danego kraju oraz został tam posłem partii rządzącej i zasiadał w zarządzie tamtejszego związku piłki nożnej, bez problemu poradziłby sobie za granicą.
Odpowiedz cytując