|
Kosecki to świetny piłkarz, wyprzedzający naszą ligę o lata świetlne! Jestem pewien, że gdyby tylko jego "gwiżdżący" tatuś szybko dostał obywatelstwo danego kraju oraz został tam posłem partii rządzącej i zasiadał w zarządzie tamtejszego związku piłki nożnej, bez problemu poradziłby sobie za granicą.
|