Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#444
Stary 31.05.2013, 16:28
No cóż to mamy Smudę, nie specjalnie za nim przepadam ale mam nadzieję, że nie będzie jakiegoś skandowania nienawiści.

Niech chłop popracuję może mu się uda, gorzej niż za Kulawika być nie może. (chyba?)
Odpowiedz cytując