|
Koseckiego chce Atletico Madryt i Valencia a sam mowi, ze po zdobyciu Mistrzostwa z Legia chcialby osiagnac cos wiecej:
Zawsze powtarzałem, że kiedy zdobędę mistrzostwo Polski z Legią, to będę chciał spróbować większego wyzwania – mówi Kosecki. – Moje ambicje sięgają wysoko. Wiem, że skautom mocnych klubów – takich, które w przyszłym sezonie mogą zagrać w Lidze Mistrzów – podobała się moja gra w Legii. Jestem otwarty na rozmowy. Nie boję się podjąć ryzyka.
Czyli wzmacniamy zespol przed Liga Mistrzow czesc druga (pierwsza to Jedrzejczyk)
|