Wyświetl pojedynczy post
lopez71
Socios Wisła Kraków
 
Od: 06.2010
Skąd: NH-PA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8491
Stary 31.05.2013, 16:06
Adenalix, zrozumiałem że w przyszłym sezonie mamy grać ME + to co zostanie. gratuluje.. Jeśli myślisz że Cupiał zacznie sypać kasą na wielkie transfery to po raz drugi.
Odpowiedz cytując