Mati_ napisał(a):

|
Ale to, że zasłużony to nie oznacza, że trzeba go zatrzymać. Kosowski nie dawał tyle zespołowi co dawniej.
|
To teraz powiedz co Ty dałeś.
Sorry , ale zagotowałem. Dla mnie Kosa to ktoś komu należy się szacunek. Nikt by nie chciałby się dowiedzieć za pięć dwunasta że go wydu..ją go z roboty.