Wyświetl pojedynczy post
RAFi89
Senior Member
 
Od: 06.2007
Skąd: że znowu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62976
Stary 31.05.2013, 15:09
arti napisał(a):Wyświetl post
Razem z Małym podciągnęli nas na to 7 czy minimum 8 miejsce.
Może w przyszłym sezonie pomógłby nam wrócić na pudło?
Jednak w zaistniałej sytuacji: BARDZO DZIĘKUJĘ ZA GRĘ DLA WISŁY - KOSA! Fajnie, że u nas grałeś te kilka lat, szkoda że nie dłużej (2003..., 2007..., no i dziś).
Wszystkiego Najlepszego w przyszłości.
Nie przesadzał bym, Wisła w tej rundzie wygrała 5 spotkań. Polonia nie grał, Pogoń pojawił się w drugiej połowie, Widzew nie grał, Korona 20 minut, Górnik nie grał.
Oczywiście mógł mieć wpływ na zespół w szatni, odpuszczania spotkań też nie można mu zarzucić ale piłkarsko to już inna bajka. Jedna asysta, pojedyncze zrywy i to byłoby na tyle. Sentyment jest, jakby pozostał to nic by się nie stało ale nie przesadzałbym z chwaleniem Kamila. A to że nie odstawał od Sikorskich i Gargułów to raczej żaden plus.
Błędem było rozstawanie się z Kosowskim kilka lat temu za Skorży.
Odpowiedz cytując